CRESSI RONDINE A PALET
İkikez TIKLA
ÜRÜN KODU: CRAP
Markası: Cressı

CRESSI RONDINE A PALET

Stok Durumu: Stokda var

Cressi-sub, her dalıcı için bütün dalış derinliklerinde mükemmel bir performans sergileyen yeni, devrimci bir palet tasarımını takdim etmekten mutluluk duyar. Bu alışılmışın dışındaki verim Cressi-subun alanced variable Flex Blade(değişken balanslı esnek pala dizaynına dayanmaktadır. alanced variable Flex Blade dalış sırasında daima değişmekte olan şartlara, kas ve eklemler üzerine zorlama getirmeden cevap vermektedir

 

Rondine A modeli, ayak cebi, pala ve yeni tip hızlı kilitlerinin birbirleriyle uyum içinde birleştiği bir hidrodinamik dizayn sergilemektedir.

      Cressi-subun kendi patenti 3 materyalli kalıp teknolojisine has yenilikçi itme etkisi: Farklı kalınlıklarda ve iki farklı materyal kullanımı (yumuşak ve yarı sert) sonucu esneme daha fazla ve daha muntazam olmakta böylece daha fazla ileriye itiş etkisi daha az enerji dağılımıyla oluşabilmektedir.

     Yeni termo plastik malzemeden üretilen en son dizayn ayak cebi kayışı daha yüksek ayar hassasiyeti sağlamaktadır.

     İki renkli toka yeni bir palet bağlantı sistemiyle ayarlanabilmekte böylece kaymadan dönmeyi garantilemekte, ayak cebi kayışını daha konforlu, daha hassas bir pozisyon ayarıyla bağlamanızı mümkün kılmaktadır.

 

Beden Uzunluk Genişlik Yükseklik Pala Uzunluğu Tek Palet Ağırlığı
XS/S 54 cm 19 cm 9 cm 29 cm 720 g
S/M 58 cm 20.5 cm 9 cm 30.5 cm 820 g
M/L 62 cm 22 cm 10 cm 32.5 cm 1000 g
L/XL 65 cm 23 cm 10 cm 34.5 cm 1100 g